Pracovní pozice: SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU již expirovala

Jeden z nejpoužívanějších pracovních portálů v ČR hledá do svých řad posilu - specialistu online marketingu

Pardubický kraj
Informační technologie
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Doplňující informace pro zájemce

V případě zájmu zašlete svůj aktuální životopis + popis zkušeností v oboru. Nehledáme copywritera - náplní práce není tvorba obsahu!

Detaily nabídky

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, práce na ŽL / IČ

Jazykové znalosti:

Anglicky B1+B2

Náplň práce

  • * správa firemních účtů na FB, Google a Seznam
  • * příprava reklamních kampaní
  • * tvorba, realizace a analytika výsledků
  • * optimalizace online reklamního působení
  • * kontinuální budování brandu na sociálních sítích

Nabízíme

  • * práci v rychle rostoucí technologické firmě
  • * možnost profesního růstu
  • * volné ruce
  • * bezprostřední účast na plánování strategie firmy
  • * další vzdělávání v oboru

Požadujeme

  • * SŠ vzdělání
  • * prokazatelná praxe a výsledky v dané oblasti (FB marketing strategie, PPC, Sklik)
  • * naprostou samostatnost
  • * schopnost obhájit své návrhy a postupy
  • * schopnost navrhovat nekonvenční řešení
  • * intuici, předvídavost