Pracovní pozice: TELEFONNÍ SPECIALISTA-POUZE RANNÍ SMĚNY již expirovala

Jihočeský kraj - Písek
Administrativa
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Náplň práce

  • V našem malém a útulném call centru v Písku obsazujeme další volné židle, a to pouze na ranní směny. :-)
  • Hledáme kolegy a kolegyně se zájmem o komunikaci a obchod. Náš specializovaný tým supervizorů poskytne každému nováčkovi individuální zaškolení a během krátké Vás perfektně zaučíme.
  • V našem call centru každý operátor pracuje pouze na jednom projektu. Nabídnout Vám můžeme z několika. :-)
  • Náplní práce je telefonické kontaktování stávajících i nových klientů, představování nových služeb na českém trhu a zajímavých produktů.

Nabízíme

  • S námi získáte:
  • * jistotu stabilního zaměstnání a pravidelný výplatní termín.
  • * spolupráce na HPP, možnost i DPČ a DPP
  • * atraktivní fixní měsíční plat
  • * neomezené provize za uzavřené objednávky
  • * průměrná mzda po zaučení 33.000 Kč/měs. a v následujících měsících progres
  • * stravenky
  • * teplé i studené nápoje na pracovišti
  • * zvýhodněné mobilní tarify
  • * neformální dress code
  • * pravidelné soutěže o hodnotné ceny (mobilní telefony, poukazy na dovolenou)
  • * možnost výběru směn - volné víkendy a svátky
  • * výbornou dostupnost na pracoviště - sídlíme v srdci Písku
  • * zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností samozřejmostí
  • * účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
  • * individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • Pokud máte sympatický hlas bez vad řeči, chuť telefonovat a oslovila Vás naše nabídka, zašlete nám životopis, budeme Vás telefonicky kontaktovat s podrobnostmi. Petra
  • www.domicall.cz
  • Tel: 724 567 151

Požadujeme

  • Od Vás očekáváme pouze:
  • * příjemný hlasový projev a chuť telefonovat
  • * uživatelskou znalost PC