KONZULTANT/SUPERVIZOR V KANCELÁŘI

Královehradecký kraj - Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Pardubický kraj - Pardubice, Chrudim, Přelouč, Vysoké Mýto, Praha - Praha
Administrativa
Platnost nabídky končí za 3 dny
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Náplň práce

  • Pro zaběhnutou zahraniční společnost hledáme 6 šikovných lidí pro práci s klienty do zákaznického servisu. Jde o vyplnění dotazníků, měření na přístroji, péče o klienty a sestavení programu na míru.

Nabízíme

  • Zázemí silné společnosti, pružná pracovní doba, zaškolení, nadstandardní finanční ohodnocení.

Požadujeme

  • 18+, komunikativnost, sportovního ducha, pracovitost.