TECHNICKÁ PODPORA PRODEJE

Pardubický kraj - Pardubice - Ohrazenice

Technika, elektrotechnika a vývoj

Stabilní česká firma působící v oblasti měření, zpracování a přenosu dat v plynárenství hledá novou posilu do týmu.

Náplň práce

  • Zajištění technické podpory zákazníků,
  • Zajištění technické stránky školení zákazníků,
  • Úzká spolupráce s výrobou, vývojem a zákazníky,
  • Zpracování technických podmínek na vyvíjené výrobky,
  • Zajištění správných a úplných dokumentů výrobce,
  • Zpracování výrobní a kontrolní dokumentace na nové, inovované výrobky včetně změn,
  • Koordinace práce s tuzemskými a zahraničními zkušebnami,
  • příprava a vedení projektů telemetrie RTU

Nabízíme

  • Stabilní práci v úspěšné české společnosti,
  • Příjemné a vstřícné pracovní prostředí
  • Perspektivní pozici,
  • Možnost profesního růstu, dalšího profesního vzdělávání ,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání (elektrotechnické/strojírenské zaměření výhodou)
  • Požadovaná aktivní znalost AJ slovem i písmem,
  • Dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook),
  • Zkušenosti s ERP systémem ( výhodou, ne podmínkou),
  • Praxe na technické pozici výhodou,
  • Dobré komunikativní schopnosti,
  • Řidičský průkaz skupiny B,
  • Samostatnost a časovou flexibilitu,
  • Pečlivost

  • Firemní benefity: Dovolená navíc, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2