SVÁŘEČ, ZÁMEČNÍK

do naší společnosti hledáme kolegu na pozici svářeč, zámečník

Zlínský kraj - Kněžpole - Uherské Hradiště
Strojírenství
Platnost nabídky končí za 12 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva

Náplň práce

  • sestavování a svařování dílů dle výkresové dokumentace, kontrola provedených svarů, dodržování technologie svařování

Nabízíme

  • zajímavou práci a dlouhodobou spolupráci, slušné mzdové ohodnocení na základě výkonu

Požadujeme

  • vyučení v technickém směru, svářečské oprávnění (svářečské zkoušky), praxe v zámečnickém oboru a svařování (TIG, CO2, Elektroda, vrtání, broušení, řezání), znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost, spolehlivost, ŘP sk. B