NABÍZÍM PRÁCI - HLEDÁM ZAMĚSTNANCE

Celá ČR

Výroba a průmysl

Náplň práce

  • Hledáme:
  • Řidiče VZV, vazače, jeřábníky
  • Dělníky a dělnice do výroby
  • Obráběče kovů (CNC)
  • Operátory výroby
  • Údržbáře strojů a zařízení
  • Elektrikáře
  • Lakýrníky
  • Svářeče
  • Nástupní plat je od 22 000 do 35 000 kč za měsíc dle zařazení.
  • Případě vašeho zájmu zašlete CV nabor@osspo.eu nebo volejte tel : 739998899

Nabízíme

  • Jsi muž či žena a chceš znovu začít od začátku?
  • Máš starosti a chceš je pomoci vyřešit?
  • Nemáš práci a opravdu ji hledáš?
  • Nemáš hotovost do začátku?
  • Nemáš kde bydlet?
  • ⁃ Tak pokud to myslíš vážně, jsi na správném místě!
  • ⁃ My nehledíme na minulost, národnost, věk ani pohlaví.
  • ⁃ Chceme a hledáme pouze spolehlivé lidi. Lidi, kteří chtějí změnit svůj život. Lidi, kteří chtějí patřit mezi nás, mezi spolehlivý kolektiv.
  • ⁃ Jsme připravení nabídnout práci komukoli kdo právě chce pracovat.
  • ⁃ Požadujeme pouze odpovědnost a loajalitu.
  • ⁃ Pokud jsi ochotný za prací se odstěhovat či dojíždět mimo bydliště, práci u nás vždy najdeš.
  • Disponujeme vlastními vozy, dodávkami a minibusy svozová doprava do zaměstnání.
  • Máme nasmlouvané ubytování pro desítky zaměstnanců od 2200 - 3500 kč/měsíčně dvou nebo třílůžkové pokoje.
  • Hledáme:
  • Lakýrníky
  • Svářeče
  • 13 plat + příplatky za docházku a kvalitu.
  • Případě vašeho zájmu zašlete CV .

Požadujeme

Detaily nabídky

  • Firemní benefity: 13. plat
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný