Pracovní pozice: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK již expirovala

Olomoucký kraj - Olomouc, Olomoucký kraj - Prostějov, Olomoucký kraj - Šumperk, Olomoucký kraj - Přerov, Olomoucký kraj - Mohelnice, Olomoucký kraj - Jeseník

Administrativa

Náplň práce

  • Příprava a kontrola smluvní dokumentace, zpracování příchozí a odchozí pošty, scanování a archivování smluvní dokumentace,
  • práce v interním systému, administrativa.

Nabízíme

Požadujeme

  • min. ukončené SOU/SŠ vzdělání,
  • čistý trestní rejstřík,dobrá znalost českého nebo slovenského jazyka,
  • komunikativnost, flexibilita, týmový duch, ochota učit se novým dovednostem,uživatelská znalost na PC.

  • Firemní benefity: Dovolená navíc, Kafetérie, Příspěvek na dovolenou/rekreaci
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva