ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - DOTACE

Jihomoravský kraj - Znojmo
Administrativa
Platnost nabídky končí za 11 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Detaily nabídky

Práce je vhodná pro:

osoby zdravotně postižené

Úvazek:

zkrácený

Smluvní vztah:

pracovní smlouva

Náplň práce

  • Zpracování podkladů pro dotační projekty, vyhledávání na webu, psaní textů.

Nabízíme

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, praxe v administrativě, znalost práce Excel a Word, pečlivost a samostatnost. Praxe v oblasti dotací výhodou.
  • Statut OZZ/OZP podmínkou.

Další podobné pozice

ASISTENT/KA - KONZULTANT

Královehradecký kraj Hradec Králové, Náchod, Rychnov

KONZULTANT/SUPERVIZOR V KANCELÁŘI

Královehradecký kraj Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Pardubický kraj Pardubice, Chrudim, Přelouč, Vysoké Mýto, Praha Praha

PRACOVNÍK PRO DŮM ZDRAVÍ A POHYBU

Královehradecký kraj Hradec Králové, Náchod, Rychnov, Jičín, Pardubický kraj Pardubice, Chrudim, Lázně Bohdaneč

ASISTENT/KA - KONZULTANT V KANCELÁŘI

Královehradecký kraj, Pardubický kraj Pardubice, Chrudim, Svitavy, Liberecký kraj, Středočeský kraj Kolín, Kutná Hora

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, FAKTURANT

Jihomoravský kraj Znojmo