Pracovní pozice: ÚVĚROVÝ SPECIALISTA PRO PLZEŇSKÝ KRAJ již expirovala

Plzeňský kraj

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Hledáme komunikativní a vědomé obchodníky se zkušenostmi z oblasti prodeje bankovních i nebankovních úvěrů nebo pojištění!

Náplň práce

  • - Zprostředkovávání úvěrů – příprava nabídky, sepsání smlouvy, uzavření prodeje
  • - Vhodné jako doplněk ke stávající práci nebo na plný úvazek – není HPP

Nabízíme

  • - Vynikající finanční ohodnocení, volnou pracovní dobu, možnost práce z domu
  • - Podporu po celou dobu spolupráce, osobní přístup manažera
  • - Jednoduchý a žádaný produkt, schválení úvěrů do 10 minut

Požadujeme

  • - Obchodního ducha s tahem na branku a orientací na výsledek
  • - Maturitní zkoušku nebo 3 roky praxe v oboru prodeje spotřebitelských úvěrů
  • - Ochotu pracovat na živnost
  • - Uživatelská znalost MS Office

  • Firemní benefity: 13. plat, Home office, Volná pracovní doba
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: plný, zkrácený
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ