Pracovní pozice: SPECIALISTA ÚVĚROVÝCH PRODUKTŮ již expirovala

Celá ČR

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Máte maturitní zkoušku? Chcete být pánem svého času, pracovat z kanceláře i z domova a komunikovat s klienty? Přidejte se k nám!

Náplň práce

  • - jednoduchá komunikace s žadateli o úvěr, zjištění jejich požadavků
  • - zpracování jejich požadavků, následné vyhodnocení a určení optimálního produktu pro klienta
  • - péče o stávající klientský kmen i nově získané klienty
  • - poskytování kompletního poradenského servisu klientům

Nabízíme

  • - vysoké provize, motivační soutěže, firemní akce
  • - adaptační příspěvek pro nováčky 30.000,- Kč
  • - získání certifikace ČNB zdarma
  • - centrálně přidělované kontakty, komplexní zaškolení, podporu manažera
  • - zázemí vybavené kanceláře a oporu společnosti působící přes 20 let na trhu

Požadujeme

  • - maturitní zkoušku a řidičský průkaz skupiny B
  • - čistý trestní rejstřík, bez exekucí a insolvencí
  • - Ochotu pracovat na IČO
  • - spolehlivost, ochota a pozitivní myšlení, uživatelská znalost práce s PC + aplikacemi, internet, MS Office

Lokalita:

Jihočeský kraj: Písek, Tábor, Strakonice, České Budějovice, Jindřichův Hradec

  • Firemní benefity: 13. plat, Home office, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Volná pracovní doba
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: plný, zkrácený
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ