ANALYTIK / ANALYTIČKA JUNIOR

Praha

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Hledáme kandidáty/kandidátky s nadšením pro pojistnou matematiku na pozici Junior Analytik/Analytička.

Náplň práce

  • Analýzy produktů
  • Řízení svěřených projektů v rámci Skupiny
  • GLM modelování
  • Práce v interních systémech
  • Úzká spolupráce s obchodem
  • Spolupráce na projektech mezinárodní úrovně

Nabízíme

  • Zajímavou a odpovědnou práci s možností kariérního růstu
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (Vhodné i pro studenty posledních ročníků)
  • Zkušenosti v oblasti pojišťovnictví výhodou
  • Znalost práce s SQL a znalost SAS výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni
  • Analytické myšlení

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Práce je nabízená i jako: praxe a stáže, trainee programy
  • Jazykové znalosti: Anglicky C1+C2