SPECIALISTA NA OBLAST POJIŠTĚNÍ-I 40.000

Praha - Praha 7
Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
Platnost nabídky končí za 12 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Náplň práce

  • Hledáme nové kolegy do našeho týmu Telefonních specialistů se specializací na oblast pojišťovnictví. V rámci pracovní doby Vám poskytneme důkladné zaškolení na komunikační i prodejní dovednosti a perfektně Vás naučíme produktové znalosti.
  • Náplní práce je
  • * telefonické kontaktování klientů
  • * nabídka zvýhodněné možnosti pojištění určené pro jednotlivce, rodinu, domácí mazlíčky, domácnost nebo řidiče
  • * zpracování drobné administrativy na PC

Nabízíme

  • * dlouhodobou spolupráci na HPP, možnost i DPČ a DPP
  • * garanci fixní měsíční mzdy
  • * atraktivní provize za uzavřené objednávky po telefonu
  • * průměrnou mzdu 35 000 Kč/měs. a následný progres
  • * možnost výběru směn + volné víkendy a svátky
  • * moderní pracoviště, přátelský a rodinný kolektiv všech věkových kategorií
  • * stravenky
  • * zajištěné občerstvení na pracovišti, zvýhodněné mobilní tarify, firemní akce a mnoho dalšího
  • * precizní individuální zaškolení
  • * zlepšování Vašich komunikačních a prodejních dovedností
  • * praxi do životopisu
  • * bonus za zvládnutí adaptačního procesu 1.000 Kč
  • V případě zájmu nám zašlete Váš životopis nebo kontaktní údaje a my Vás obratem budeme telefonicky kontaktovat.
  • Těšíme se na Vaše reakce! :-)
  • A pokud se o nás chcete dozvědět ještě více, otevřete si tyto odkazy:
  • FACEBOOK
  • www.facebook.com/formicagroupsro/
  • WEBOVÉ STRÁNKY
  • www.formicagroup.cz

Požadujeme

  • * příjemný a kultivovaný hlasový projev
  • * základní znalost práce na PC
  • * chuť telefonovat a učit se