PŘÍPRAVÁŘ / KA DO KUCHYNĚ ČS BENZINA

Jihomoravský kraj - Přibyslavice, Kraj Vysočina - Velká Bíteš, Jihomoravský kraj - Brno

Gastronomie, Pohostinství

PŘÍPRAVÁŘ / KA do KUCHYNĚ na čerpací stanici Benzina - D1 166,5 km U devíti křížů, směr z Brna do Prahy

Náplň práce

  • -práce na čerpací stanice v kuchyni
  • -výroba studené kuchyně (bagety/tousty/burgery)
  • -příprava teplé kuchyně z polotovarů
  • -objednávky zboží
  • -přejímka zboží
  • -péče o kuchyň a čistota na pracovišti

Nabízíme

  • -práci na HPP na dobu neurčitou, možnost i brigádně
  • -možnost přizpůsobení pracovní doby
  • -příspěvek na stravování
  • -velice zajímavé finanční ohodnocení + bonusy

Požadujeme

  • -ochota pracovat, vše ostatní naučíme
  • PS: není nutné mít zkušenosti na pozici kuchař. Vše detailně naučíme a zaškolíme
  • Práce je vhodná pro každého, koho by tato pozice naplňovala

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na dopravu
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Česky B1+B2