Pracovní pozice: PEČOVATEL/PEČOVATELKA K SENIORŮM již expirovala

Karlovarský kraj - Lázně Kynžvart

Zdravotnictví a sociální péče

Kdo jsme: jsme Domov pro seniory s dobrým jménem

Náplň práce

  • Co u nás budete dělat?
  • • starat se s úsměvem o naše klienty, sdílet jejich příběhy, pomáhat jim udržet soběstačnost, dbát o jejich důstojnost
  • • starat se o to, aby se v našem Domově cítili příjemně, spokojeně a stejně pozitivní zážitky sdíleli i jejich blízcí
  • • získávat nové zkušenosti, vzdělávat se a rozvíjet své dovednosti v péči o naše klienty
  • • komunikovat se svými kolegy a táhnout za jeden provaz
  • • odvádět fyzicky a psychicky náročnou práci, kterou ne každý zvládne

Nabízíme

  • • plat 30.000 - 32.000,- Kč po zapracování (1 až 3 měsíce)
  • • příspěvky na stavu, penzijní pojištění, vitamíny, kulturu a rehabilitaci
  • • příjemné, nově zrekonstruované prostředí Domova, moderní
  • zázemí

Požadujeme

  • dokončené základní vzdělání + zdravotní způsobilost + čistý trestní rejstřík

Pečovatel

pracovní úvazek na: - 37,5 hodin v týdnu - dvanáctihodinový směnný provoz

  • Firemní benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva