OBSLUHA ČS BENZINA D1 U DEVITI KRIZU

Jihomoravský kraj - Přibyslavice, Vysočina - Velká Bíteš, Jihomoravský kraj - Brno

Prodej a obchod

Obsluha čerpací stanice Benzina - D1 166,5 km U devíti křížů, směr z Brna do Prahy

Náplň práce

  • -práce na prodejně čerpací stanice
  • -práce za pokladnou
  • -doplňování zboží
  • -přejímka zboží
  • -péče o prodejnu

Nabízíme

  • -práci na HPP na dobu neurčitou, možnost i brigádně
  • -možnost přizpůsobení pracovní doby
  • -příspěvek na stravování
  • -velice zajímavé finanční ohodnocení + bonusy

Požadujeme

  • -ochota pracovat, vše ostatní naučíme

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, práce na ŽL / IČ