OBSLUHA ČS BENZINA D1 U DEVITI KRIZU

Nabízíme jistotu dlouhodobé spolupráce pod nadnárodní společností BENZINA, férový přístup, výplata vždy v čas, přesčasy proplaceny.

Jihomoravský kraj - Přibyslavice, Kraj Vysočina - Velká Bíteš, Jihomoravský kraj - Brno
Prodej a obchod
Platnost nabídky končí za 16 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby, Kafetérie, Příspěvek na dopravu, Volná pracovní doba, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené

Úvazek:

plný, zkrácený

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Náplň práce

  • Pracovat budete v čistém a moderním prostředí, práce za pokladnou, obsluha fresh bistra vlastní výroby, doplňování zboží, udržování prodejny v čistotě.

Nabízíme

  • -práci na HPP na dobu neurčitou, možnost i brigádně
  • -možnost přizpůsobení pracovní doby
  • -příspěvek na stravování
  • -velice zajímavé finanční ohodnocení + bonusy

Požadujeme

  • -ochota pracovat, vše ostatní naučíme - praxe není nutná