OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ

Ústecký kraj - Chomutov

Marketing

Hledáme 3 zájemce na pozici obchodního zástupce/zástupkyni. V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail info@cipkor.cz

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky, reklama, marketing,

Nabízíme

  • výborné platové ohodnocení, bonusy, rychlý kariérní postup, školení zdarma, mladý přátelský kolektiv

Požadujeme

  • časovou flexibilitu, komunikaci na výborné úrovni, znalost AJ a Nj výhodou, chuť učit se novým věcem, energičnost a pozitivitu

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
  • Jazykové znalosti: Anglicky A1+A2, Německy A1+A2, Rusky A1+A2