Obchodní zástupce | Až 90. 000,- Kč měsíčně

Středočeský kraj - Mladá Boleslav

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Hledáme komunikativní a vědomé obchodníky s vyjednávacími schopnostmi, kteří neuhnou před žádnou výzvou. Zkušenosti z oblasti prodeje nebank

Náplň práce

Nabízíme

  • nejvyšší provize v oboru. Po půl roce
  • si můžete odnášet až 90. 000,- měsíčně.-
  • Na podporu prvních prodejních úspěchů dostanete
  • příspěvek 15. 000,- Kč.-
  • Za jejich realizaci Vám k zasloužené
  • provizi přidáme dalších 15. 000,- Kč.-
  • Odměnou za doporučení nového obchodního zástupce
  • je až 10. 000,- měsíčně.Benefity: -
  • Komplexní zaškolení, karierní růst, podporu
  • zkušených kolegů.-
  • Získání certifikace České národní banky ZDARMA.-
  • Exotické zájezdy pro nejlepší prodejce (letos
  • jsme ty nejlepší vyslali do Dominikánské republiky)-
  • Motivační soutěž o prestižní ceny (MacBooky,
  • iPhony, dovolené, luxusní oblečení a další)-
  • Flexibilní pracovní doba, home office Požadujeme:-
  • Maturitní zkoušku nebo 3 roky praxe v oboru
  • prodeje spotřebitelských úvěrů-
  • Ochotu pracovat na živnost
  • Uživatelská znalost MS Office

Požadujeme

Detaily nabídky

  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ