KONTROLOR/KA KVALITY

BRIGÁDA NEBO TRVALÁ PRÁCE? Kontaktujte nás, domluvíme se!

Liberecký kraj - Liberec
Kvalita a kontrola jakosti
Platnost nabídky končí za 25 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, brigáda

Smluvní vztah:

jiné

Náplň práce

  • Nabízíme nenáročnou manuální práci v oblasti kontroly kvality, třídění, reworku, montážní činnosti, skladování a další odborné práce především v automobilovém průmyslu. Uplatnění u nás najdou jak studenti hledající prázdninovou brigádu, tak zájemci o stabilní a dlouhodobou práci. Pracovní náplní je především kontrola kvality výrobků, ale nabízíme práci i zájemcům o ostatní oblasti v automobilovém průmyslu jako jsou podpora výroby, logistika apod. Nástup možný dle dohody.
  • Těšíme se na Vaše odpovědi.

Nabízíme

  • • krátkodobou i dlouhodobou spolupráci
  • • možnost kariérního růstu
  • • mzda 100 - 125 Kč/hod
  • • více volných míst - možnost práce s kamarády a příbuznými
  • • náborový příspěvek za doporučení pracovníka
  • • příjemná firemní atmosféra
  • • systém firemních benefitů
  • • bonusové prémie
  • • dárkové balíčky

Požadujeme

  • • ochotu pracovat na 3 směny uvítáme, ale umožníme i volbu směn
  • • dobrý zrak a zdravotní stav (práce ve stoje)
  • • spolehlivost a pečlivost
  • • manuální zručnost