Pracovní pozice: HLEDÁME KUCHAŘE, SERVÍRKU, POKOJSKOU již expirovala

Celá ČR

Gastronomie, Pohostinství

chata Pod Lipami v Kronoších , celoroční provoz, krásné prostředí

Náplň práce

  • KUCHAŘ, SERVÍRKA, POKOJSKÁ

Nabízíme

  • slušné platové ohodnocení, vstřícné jednání, bydlení zdarma

Požadujeme

  • slušné chování, profesionalita, chuť do práce

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, práce na ŽL / IČ, jiné
  • Práce je nabízená i jako: praxe a stáže