Pracovní pozice: ADMINISTRATIVNÍ VÝPOMOC již expirovala

Pardubický kraj - Pardubice

Administrativa

Hledáme administrativní výpomoc do kanceláře v centru Pardubic.

Náplň práce

  • Zaznamenávání dat do databáze
  • Interní/externí emailová komunikace
  • Zpracování elektronických informací v interním inf. systému.

Nabízíme

  • Dlouhodobou brigádu
  • Dohodu o provedení práce s možností HPP
  • Zaškolení
  • Získání cenné praxe
  • Nástup IHNED
  • 120,-Kč/hod. + finanční odměny

Požadujeme

  • Student/ka VŠ, SŠ
  • Výborná znalost práce na PC, MS Office (především Excel)
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti
  • Možnost odpracovat alespoň 20 hod/týdně
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Úvazek: zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti
  • Práce je nabízená i jako: praxe a stáže