Pracovní pozice: SVÁŘEČ/ZÁMEČNÍK již expirovala

Pokud jste šikovný zámečník/svářeč z Olomouckého kraje, čtěte dále!

Olomoucký kraj - Bílá Lhota
Strojírenství
Aktualizováno dne: 01.11.2018
Nabídka končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe

Úvazek:

plný

Mzda:

23000 Kč - 30000 Kč

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ

Co u nás budete dělat

  • Co budete dělat?
  • • hlavní náplní Vaší práce budou zámečnické a svářečské práce, svařování oceli – výroba svařenců pro stavební konstrukce, skládaní ocelových dílů
  • • budete součástí zavedeného přátelského týmu, do kterého jistě zapadnete

Co můžeme nabídnout

  • Co nabízíme?
  • • HPP/IČO
  • • nástup ihned/dohodou( do konce roku 2018 )
  • • pracovní doba 600 - 1415
  • • plat 23.000 - 30.000 Kč (125 - 135 Kč/hod/brutto)
  • • k dispozici budete mít kvalitní pracovní pomůcky: oděvy, rukavice, boty
  • • práce ve fungujícím prostředí s moderním strojovým vybavením

Koho hledáme

  • Pro našeho klienta, rodinnou společnost, která se již 18 let zabývá výrobou, dodávkou a montáží ocelových konstrukcí včetně povrchových úprav, halových objektů a lehkých i těžkých svařenců, hledáme vhodné uchazeče na pozici SVÁŘEČ/ZÁMEČNÍK.
  • • Jste manuálně zručný a nebojíte se chlapské práce, která je ale patřičně ohodnocena?
  • • Vlastníte svářečský průkaz?
  • • Rádi byste pracovali v menším, přátelském kolektivu?
  • • Zakládáte si na kvalitě odvedené práce?
  • • Chcete se zase těšit do práce a ve čtvrt na tři mít padla?
  • • Ideální, pokud jste z okolí Petřína, Hradečné, Červené Lhoty, Hrabí, Mladče, Litovele, Slavětína, Palonína, Bouzova, Moravičan, Hanovic, Uničova, Medlova, Pavlova či Loštic, případně Olomouce
  • ODPOVÍDÁTE ANO? NEVÁHEJTE SE OZVAT A ZÚČASTNIT SE VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ!!
  • Co požadujeme?
  • • svářečský průkaz (CO),výhodou je státní zkouška
  • • středoškolské vzdělání SŠ nebo vyučení v požadovaném či příbuzném oboru
  • • chuť k práci a spolehlivost
  • • praxe není podmínkou
  • • řp.sk. B výhodou