Pracovní pozice: POSTAVTE SE SVÝM DLUHŮM A CHYŤTE ŠANCI! již expirovala

Královehradecký kraj - Trutnov, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Nách

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Mám dva volné okresy bez lidí a hledám vlčáky, co se vzepřou svému osudu a obrátí kormidlo svým směrem. Připadá Ti to jako prázdná fráze?

Náplň práce

  • Dám Ti příležitost začít vydělávat „lepší“ peníze a řídit si svůj den po svém. Naučím Tě marketing na sociálních sítích a ukáži Ti příležitost, která se nebude opakovat.
  • Pokud máš maturitu a práce na IČ pro tebe není sprosté slovo, tak splňuješ zákonné povinnosti.
  • Během jednoho měsíce Tě naučím vše, abys mohl začít.

Nabízíme

  • Adaptační příspěvek 30 000 Kč
  • Produktové školení ZDARMA
  • Marketingové školení ZDARMA
  • Zázemí oblastní kanceláře ZDARMA

Požadujeme

  • Musíš mít maturitu.
  • Musíš mít živnostenský list.
  • Musíš být mobilní, mít řidičák a „nějaké vozítko“
  • Musíš mít chuť do práce, chtít změnit svůj život, chtít postavit se svým dluhům a chtít vydělat si pořádný prachy.
  • NESMÍŠ mít insolvenci nebo být po insolvenci.

Poznámka:

Není pro mě problém, že máš dluhy, když máš energii a hlad po změně. Nabídka je pro spolupráci ve finanční oblasti. Větší peníze totiž nevyděláš na stavbě. Jestli toužíš po práci ve Škodovce, tak jsi sem dočetl zbytečně, nemám o tebe zájem!

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ
  • Práce je nabízená i jako: trainee programy