OBCHODNĚ - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Ústecký kraj - Litoměřice, Ústí n.L.,Děčín, Teplice, Most

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Komunikace s klienty, práce s PC, administrativní zpracování žádostí. Práce i jako přivýdělek 5-10 tis k zaměstnání a nebo pro matky na MD.

Náplň práce

  • • Zpracování žádostí
  • • Zadávání údajů do systému
  • • Řešení požadavků klientů
  • • Péče o klientský kmen, řešení požadavků
  • klienta

Nabízíme

  • • Práci a jistotu v prosperující a stabilní
  • společnosti, působící na trhu přes 22 let
  • • Fixní příspěvek v době zaškolování (3 měsíce)
  • • Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu
  • • Zdarma bleskové zaškolení bez nutnosti
  • dlouhého cestování na hromadné školící
  • centrály
  • • Klientský kmen k oslovení
  • • Zahájení spolupráce na ŽL
  • • Flexibilitu - možnost spolupráce i na vedlejší
  • poměr nebo přivýdělek
  • • Zázemí v plně vybavené kanceláři manažera
  • zdarma
  • • Marketingovou podporu ze strany manažera a
  • společnosti zdarma
  • • Finanční motivační program
  • • Nulové fixní měsíční náklady

Požadujeme

  • • Pozitivní přístup
  • • Maturita
  • • ŘP skup. B
  • • Práce na PC
  • • Flexibilita
  • • Samostatnost, odpovědnost

  • Firemní benefity: Firemní akce, Home office, Provize z prodeje, Volná pracovní doba
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: plný, zkrácený
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ