MANAŽER OBCHODNÍHO TÝMU

Jihomoravský kraj - Brno a okolí

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Chcete se seberealizovat a máte zkušenosti v oblasti obchodu? Hledáme zodpovědného manažera, který má zkušenosti s vedením lidí!

Náplň práce

  • • řízení, motivace, systematické a metodické vedení svěřeného týmu úvěrových poradců
  • • zodpovědnost za rozvoj týmu především v oblasti obchodu a jejich výsledků
  • • nábor nových úvěrových poradců
  • • vedení porad s úvěrovými poradci a pravidelné vyhodnocování jejich obchodní strategie
  • • plánování marketingových aktivit svěřené skupiny, které povedou ke splnění obchodního plánu
  • • přítomnost na akcích pořádaných regionálním ředitelstvím

Nabízíme

  • • perspektivní kariéru ve stabilní společností
  • • fixní složku odměny a lukrativní pohyblivou část závislou na pracovních výsledcích
  • • pravidelnou účast v motivačních soutěžích o hodnotné ceny
  • • ELITE program pro nejlepší manažery společnosti

Požadujeme

  • • SŠ vzdělání s maturitou
  • • zkušenosti z finanční sféry výhodou
  • • pracovní zkušenosti s vedením a řízením lidí
  • • znalost práce na PC - MS Office
  • • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

  • Firemní benefity: Firemní akce, Home office, Mobilní telefon, Notebook, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva