ZKRÁCENÝ ÚVAZEK - I 150 KČ/H, BENEFITY

Jihočeský kraj - Písek
Administrativa
Platnost nabídky končí za 6 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

zkrácený, brigáda

Smluvní vztah:

dohoda o pracovní činnosti

Náplň práce

  • Jsme písecké rodinné call centrum a do našeho kolektivu hledáme komunikativní příjemné kolegy s chutí telefonovat a se základy práce na počítači.
  • Zastupujeme českého klienta, který se specializuje na přírodní doplňky stravy, vitamíny a očistné kůry.
  • Naši operátoři volají novým i stávajím klientům s nabídkou těchto produktů a zpracovávají jednoduchou administrativu na počítači.

Nabízíme

  • V našem call centru získáte:
  • - jistotu zaměstnání a dlouhodobou spolupráci
  • - fixní hodinovou mzdu 100 Kč a neomezené provize za uzavřené telefonické objednávky
  • - flexibilní docházku
  • - zajištěné občerstvení na pracovišti
  • - prima kolegy a skvělou šéfovou
  • - perfektní zaškolení nováčků a bohatou praxi do životopisu
  • V případě zájmu, nám zašlete odpověď a my Vás budeme kontaktovat.

Požadujeme

  • Od Vás očekáváme především pravidelnou docházku alespoň 80 hodin měsíčně. Máme stálou ranní směnu, občas i odpolední a jednou měsíčně sobotu. Směny si však plánujete vy dle potřeby.