Pracovní pozice: KAŽDÝ MĚSÍC 35.000 KČ? U NÁS TO JDE! již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno
Administrativa
Aktualizováno dne: 18.01.2016
Nabídka končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Volná pracovní doba

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Mzda:

25000 Kč - 35000 Kč

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Co u nás budete dělat

  • Jsme call centrum se zaměřením na rozvoj prodejních a komunikačních dovedností každého zaměstnance. Díky dlouholetým zkušenostem v oboru patříme mezi nejlepší profesionály a Vy máte možnost zařadit se mezi nás.
  • V současné době probíhají výběrová řízení na pozici TELEFONNÍ OPERÁTOR.
  • CO BUDETE DĚLAT?
  • * aktivně telefonicky kontaktovat stávající i nové klienty našich dlouhodobých partnerů
  • * prezentovat zajímavé produkty a služby
  • * zjišťovat spokojenost zákazníků
  • * zadávat výsledky uskutečněných hovorů do interního informačního systému

Co můžeme nabídnout

  • * práci na HPP, DPČ i DPP- možnost dlouhodobé spolupráce
  • * důstojnou fixní mzdu + neomezené bonusy a provize
  • * příjemné a moderní pracovní prostředí
  • * přátelský kolektiv všech věkových kategorií
  • * odborná zaškolení zdarma
  • * teplé i studené nápoje na pracovišti, relax zóna určená pro Váš odpočinek, volný přístup na internet
  • * volbu docházky (možnost i zkrácených úvazků pro matky s dětmi a studenty)
  • * praxi v rozvíjejícím se oboru
  • * stravenky po zkušební době
  • * neformální dress code
  • * pracoviště v centru Brna - vynikající dostupnost MHD

Koho hledáme

  • * chuť každý den telefonovat
  • * nebát se mluvit a oslovovat klienty
  • * uživatelskou znalost PC