ZAPISOVATEL/KA DAT HAVÍŘOV

Moravskoslezský kraj - Havířov

Administrativa

Náplň práce

  • Náplní práce je zápis interních dat do systému, evidence zákazníků a péče o ně, komunikace, práce s tabletem.

Nabízíme

  • Služební vůz i pro soukromé účely.
  • Plat 20 000 tis. - 24 000 tis. s možností dalšího růstu. Příspěvek na ubytování;

Požadujeme

  • Nejlépe středoškolské vzdělání, perfektní znalost českého jazyka, komunikativnost, spolehlivost;
  • Hledáme parťáka do mladého kolektivu.

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ