ZAPISOVATEL/KA DAT ČB

Jihočeský kraj - České Budějovice

Administrativa

Náplň práce

  • Náplní práce je zápis interních dat do systému, evidence zákazníků a péče o ně, komunikace, práce s tabletem.

Nabízíme

  • Služební vůz i pro soukromé účely,
  • plat 20 000 tis. - 24 000 tis. s možností dalšího růstu, příspěvek na ubytování;

Požadujeme

  • Nejlépe středoškolské vzdělání, perfektní znalost českého jazyka, komunikativnost, spolehlivost;

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ

Platnost nabídky končí za 17 dnů.


Další podobné pozice

TOP

REFERENT/-KA ODBYTU

Pardubický kraj - Pardubice

Administrativa

TOP

ADMINISTRATIVNÍ KONZULTANT

Moravskoslezský kraj - Havířov, Ústecký kraj - Teplice

Administrativa

TOP

CERTIFIKOVANÝ PRACOVNÍK

Praha - Praha 9

Administrativa

TOP

CERTIFIKOVANÝ PRACOVNÍK

Jihomoravský kraj - Brno, Královehradecký kraj - Hradec Králové, Jihočeský kraj - České Budějovice

Administrativa