WELLNESS PORADCE - PRÁCE Z DOMU

Celá ČR

Telekomunikace

Bez nutnosti praxe, kompletně zaškolíme.

Náplň práce

  • - klientský servis (sestavování stravovacích programů, analýza stavby těla)
  • - komunikace se zákazníky
  • - práce v on-line systému
  • - rozvoj firmy a organizace obchodu
  • - preferujeme dlouhodobou spolupráci

Nabízíme

  • - možnost přivýdělku z domova, 2-3hodiny denně/8-12tis měsíčně
  • - motivační finanční ohodnocení
  • - zázemí a podpora ověřené a prosperující firmy
  • - komplexní zaškolení
  • - možnost finančního i profesního růstu
  • - časová nezávislost, vše si organizujete sami
  • - možnost reziduální příjmu, kdy je smlouva dědičná (vše zůstává pro Vaše potomky)

Požadujeme

  • - vhodné pro muže i ženy
  • - kladný vztah k oboru
  • - zodpovědný přístup
  • - chuť do práce a učit se novým věcem
  • - obchodního ducha

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Home office, Manažerský motivační program, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: brigáda
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ