Pracovní pozice: WEBMASTER již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno

Informační technologie

Společnost ZONER, přední český poskytovatel internetových služeb, hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici webmaster.

Náplň práce

  • • práce na webových projektech společnosti

Nabízíme

  • • práci na HPP nebo OSVČ
  • • odpovídající finanční ohodnocení
  • • hektolitry dobré kávy, neformální atmosféru a týmový smysl pro humor
  • • bezplatné jazykové kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny a/nebo čínštiny
  • • placený mobilní tarif i pro osobní použití
  • • další zaměstnanecké benefity (sportovní vyžití, možnost vypůjčení fototechniky, 100% hrazené stravenky)
  • • příjemné pracovní prostředí v centru Brna s vlastním parkovištěm uvnitř areálu
  • • zázemí stabilní české společnosti s předním postavením na trhu

Požadujeme

  • • zkušenosti a praxi ve tvorbě webových stránek
  • • znalost HTML, CSS, jQuery
  • • grafický cit výhodou

  • Firemní benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ