VYDĚLEJ SI NA BOHATÉHO JEŽÍŠKA, I 150 KČ

Praha - Praha 7

Administrativa

Od tebe očekáváme pouze pravidelnou docházku. Vybírat můžeš z ranních, odpoledních i víkendových směn.

Náplň práce

  • Čekají tě vánoční nákupy, zimní lyžovačka a další prima radovánky?
  • Chodíš do práce, do školy nebo máš jen dost volného času a chceš si přivydělat?
  • V našem call centru získáš super brigádu na pozici Telefonní specialista.
  • Budeš telefonicky kontaktovat naše klienty, prezentovat zajímavé služby a pracovat na PC.
  • Perfektně tě zaučíme a ty si budeš moc plánovat docházku dle tvých časových možností.

Nabízíme

  • * Pevně stanovenou fixní mzdu a nejvyšší provize v Praze za uzavřené objednávky po telefonu.
  • * Průměrný výdělek 150 Kč na hodinu.
  • * Docházku si plánuješ pouze ty dle tvých možností.
  • * Budeš pracovat v moderním call centru, kterému se daří.
  • * Získáš skvělé kolegy a kamarády.
  • * A spoustu benefitů: dotované masáže na pracovišti, free wi-fi, zdarma fit centrum, zajištěné občerstvení…
  • V případě zájmu nám zašli CV nebo kontaktní údaje a my ti zavoláme. :-)

Požadujeme

  • Od tebe očekáváme pouze pravidelnou docházku. Vybírat můžeš z ranních, odpoledních i víkendových směn.

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: dohoda o pracovní činnosti, jiné