Pracovní pozice: VSTUPTE DO NOVÉHO ROKU S NOVOU PRACÍ již expirovala

Praha - Praha 7

Administrativa

Náplň práce

  • Vstupte do roku 2020 s čistou hlavou a pocitem, že se v neděli těšíte do práce na prima kolegy a na práci, kterou si nenosíte domu.
  • Pojďte k nám do holešovického call centra, které patří mezi špičky na českém trhu. Zastupujte společnosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví nebo zásilkových obchodů, získejte certifikace z oblasti komunikace, prodejních dovedností nebo ČNB a třeba i nakousněte kariérní postup v naší firmě.
  • Náplní práce je telefonické kontaktování stávajících i nových klientů s nabídkou služeb nebo produktů a zpracování jednoduché administrativy na počítači.

Nabízíme

  • U nás získáte:
  • * jistotu stabilního zaměstnání a pravidelný výplatní termín
  • * možnost spolupráce na HPP, DPČ i DPP
  • * jasně stanovený fixní plat a provize za uzavřené objednávky po telefonu
  • * průměrná mzda po měsíčním zaučení je 35.000 Kč a následně progres
  • * volbu pracovní doby od pondělí do pátku, volné víkendy a svátky
  • * stravenky
  • * zajištěné občerstvení na pracovišti
  • * zvýhodněné mobilní tarify, free wi-fi, relax room, terasa s posezením, zdarma neomezený vstup do fit centra se saunou...
  • * výbornou dostupnost na pracoviště MHD - stanice metra Nádraží Holešovice a Vltavská
  • * zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností
  • * účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
  • * podporu trenérů a supervizorů a individuální přístup ke každému zaměstnanci.
  • Zašlete nám životopis nebo kontaktní údaje a my Vás budeme telefonicky kontaktovat. :-)
  • Těšíme se na tebe. Denisa a Petra
  • www.formicagroup.cz
  • Facebook

Požadujeme

  • Hledáme prima a komunikativní Telefonní specialisty i bez praxe, které v rámci pracovní doby naučíme všechny prodejní a prezentační techniky.

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné