VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA

Poliklinika Bory hledá zdravotní sestru do ordinace

Plzeňský kraj - Plzeň
Zdravotnictví a sociální péče
Platnost nabídky končí za 8 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

kontakt

email: Pavla.Tolarova@poliklinikabory.cz, info@poliklinikabory.cz tel.: 603 493 520, 373 723 214, 373 723 235, 373 723 289

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Stravenky/příspěvek na stravování

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva

Náplň práce

  • sestra v ordinaci praktického lékaře

Nabízíme

  • Práci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravenky, 5 týdnů dovolené, po zapracování příspěvek na ŽP.

Požadujeme

  • Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, vstřícné vystupování, zodpovědný přístup k práci