Pracovní pozice: VEDOUCÍ TECHNICKÉHO ÚSEKU SKI HOTELU VE ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ již expirovala

Nejlépe hodnocený ski hotel v ČR 2021 vhodný pro rodiny s dětmi i firemní akce s celoročním provozem hledá vedoucího technického úseku.

Královehradecký kraj - Špindlerův Mlýn
Stavebnictví a reality
Aktualizováno dne: 11.09.2019
Nabídka končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Detaily nabídky

Firemní benefity:

13. plat, Bonusy/prémie, Firemní rekreační zařízení, Mobilní telefon, Příspěvek na dovolenou/rekreaci, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Závodní stravování

Úvazek:

plný

Mzda:

38000 Kč - 45000 Kč

Co u nás budete dělat

  • Hledáme vedoucího technického úseku na 4* hotel ve Špindlerově Mlýně.
  • Náplň práce:zajištění a řízení technického provozu hotelu
  • -vedení podřízených
  • -administrace spojená s provozem a údržbou objektu
  • -komunikace s dodavatelskými firmami a vedením hotelu
  • -vedení technické a provozní dokumentace
  • -dodržování právních norem a BOZP, požární ochrana
  • Jednosměnný provoz Po-Pá

Co můžeme nabídnout

  • -mzda 38.000Kč -45.000 (případně dle zkušeností) + bonusy
  • -stabilní zaměstnání
  • -pracovní poměr na dobu neurčitou
  • -zaměstnanecké stravování
  • -příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • -Příspěvek na dovolenou a náborový příspěvek
  • - zaměstnanecké vstupy do wellness a rekreace i pro rodinné příslušníky
  • - služební telefon
  • - služební automobil

Koho hledáme

  • -technické vzdělání SŠ/VŠ - nejlépe stavební obor
  • -praxe v oboru min. 5 let
  • -čistý trestní rejstřík
  • -řidičský průkaz
  • -spolehlivost a zodpovědnost