ÚVĚROVÝ SPECIALISTA KUTNÁ HORA, NYMBURK,

Středočeský kraj

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁME ÚVĚROVÉ PORADCE PRO OBLAST KUTNÁ HORA, NYMBURK A PODĚBRADY.

Náplň práce

  • PRÁCE S PC, OSLOVOVVÁNÍ KLIENTŮ, KLIENTSKÝ SERVIS, UZAVÍRÁNÍ SMLUV

Nabízíme

  • SAMOSTATNOU A ZAJÍMAVOU PRÁCI, VOLNOU PRACOVNÍ DOBU, KOMPLETNÍ ZAŠKOLENÍ A ODBORNÉ VEDENÍ, ZÁZEMÍ KANCELÁŘE

Požadujeme

  • ŽL, MATURITA, ZNALOST NA PC, ČISTÝ TRESTNÍ REJSTŘÍK, SAMOSTATNOST, ŘP SKUPINY B VÝHODOU

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ