ÚVĚROVÝ PORADCE/ADMINISTRACE

Karlovarský kraj - Karlovy Vary, Chodov, Sokolov, Cheb

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Komunikace s klienty, práce s PC, administrativní zpracování žádostí. Práce i jako přivýdělek 5-10 tis k zaměstnání a nebo pro matky na MD.

Náplň práce

  • Nabízíme nadstandardně ohodnocenou a perspektivní práci pro všechny, kteří rádi komunikují s lidmi. Jedná se o práci ve zprostředkování spotřebitelských úvěrů, která je obchodně-administrativního rázu: péče o naše stávající klienty a komunikace s klienty, kteří se nám sami ozvali a očekávají naši reakci.
  • Práce je vhodná i jako přivýdělek k zaměstnání a nebo pro matky na MD. Přivýdělek cca 5-10tis. měsíčně.
  • Zkušenosti z finanční sféry jsou výhodou (ne však podmínkou). Bojíte se, že nemáte dostatečnou praxi nebo si nepřipadáte dostatečně kvalifikováni? Díky komplexnímu adaptačnímu programu pro nováčky, Vás naučíme vše potřebné efektivně a rychle.
  • Těšíme se na Vaše odpovědi.
  • Náplň práce:
  • • Zpracování žádostí
  • • Zadávání údajů do systému
  • • Řešení požadavků klientů
  • • Péče o klientský kmen, řešení požadavků klienta

Nabízíme

  • • Práci a jistotu v prosperující a stabilní společnosti, působící na trhu přes 20 let
  • • Fixní příspěvek v době zaškolování (3 měsíce)
  • • Nejvyšší finanční ohodnocení na trhu
  • • Bleskové zaškolení bez nutnosti dlouhého cestování na hromadné školící centrály
  • • Klientský kmen k oslovení
  • • Zahájení spolupráce na ŽL
  • • Flexibilitu - možnost spolupráce i na vedlejší poměr nebo přivýdělek k aktuálnímu zaměstnání/podnikání
  • Dále v případě zájmu nabízíme:
  • • Zázemí v plně vybavené kanceláři manažera
  • • Marketingovou podporu ze strany manažera a společnosti
  • • Finanční motivační program

Požadujeme

  • • Pozitivní přístup
  • • Maturita
  • • ŘP skup. B
  • • Práce na PC
  • • Flexibilita
  • • Samostatnost, odpovědnost

Hledáme v těchto městech:

Celý Karlovarský Kraj. Zejména tyto města a jejich okolí: Karlovy Vary, Ostrov, Chodov, Sokolov, Cheb, Mariánské lázně, Toužim

  • Firemní benefity: Firemní akce, Provize z prodeje, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené, osoby zdravotně postižené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ