Pracovní pozice: TRENÉR PRODEJNÍCH DOVEDNOSTÍ již expirovala

Praha - Praha 7
Vzdělání a školství
Platnost nabídky končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Mzda:

30000 Kč - 40000 Kč

Smluvní vztah:

práce na ŽL / IČ

Náplň práce

  • Jsme ryze české holešovické call centrum o 90 pracovních místech patřící mezi špičku v oblasti telemarketingu již 21. rokem. Působíme v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a prodeje zboží.
  • Do našeho týmu Trenérů a Supervizorů hledáme příjemného a fajn kolegu se schopností umět pečovat o svěřený tým telefonních specialistů na aktivní prodejní lince, s prokazatelnou praxí v obchodě a schopností umět předat našim operátorům praktické rady a prodejní taktiky.
  • Pracovní náplň
  • * Příprava podkladů pro školení – scénáře hovorů a argumentace.
  • * Vstupní školení nováčků.
  • * Rozvoj prodejních dovedností svěřeného týmu a zodpovědnost za výsledek.
  • * Budování dobré nálady na call centru.
  • * Úzká spolupráce se supervizory.
  • * Provádění praktického výcviku a prodejních technik v praxi.
  • * Rozvoj prodejních dovedností u našich operátorů.
  • * Příprava podkladů pro školení - scénáře a argumentace.

Nabízíme

  • * Zázemí stabilní ryze české společnosti s více než 20tiletou tradicí.
  • * Spolupráci na OSVČ.
  • * Garanci fixního platu a nadstandardní odměny.
  • * Perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci.
  • * Příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu.
  • * Moderní pracovní prostředí na Praze 7.
  • * Zdarma neomezený vstup do fit centra se saunou.
  • * Notebook a služební telefon.
  • * Neformální dresscode.
  • * Přátelský kolektiv všech věkových kategorií.
  • www.formicagroup.cz
  • Pokud splňujete naše požadavky, zašlete nám životopis a my Vám zavoláme. Těšíme se na Vás. Denisa a Petra

Požadujeme

  • * SŠ/VŠ vzdělání.
  • * Umět motivovat a rozvíjet zaměstnance.
  • * Vynikající komunikační, prodejní a prezentační dovednosti.
  • * Orientaci na prodej a výsledek.
  • * Praxi se vzděláváním zaměstnanců call centra velkou výhodou. :-)