Pracovní pozice: TELEFONNÍ SPECIALISTA NA BANKOVNICTVÍ již expirovala

Praha - Praha 7
Administrativa
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Náplň práce

  • * telefonické kontaktování stávajících klientů našich dlouhodobých partnerů
  • * prezentace produktů a služeb
  • * zjišťování spokojenosti zákazníků
  • * zadávání výsledků uskutečněných hovorů do interního informačního systému

Nabízíme

  • - dlouhodobou spolupráci na HPP, možnost i DPČ a DPP
  • - garanci fixní měsíční mzdy
  • - atraktivní provize za uzavřené objednávky po telefonu
  • - po zaškolení průměrnou mzdu 35 000 Kč/měs. a v následujících měsících progres
  • - možnost výběru směn + volné víkendy a svátky
  • - moderní pracoviště na Praze 7 v blízkosti stanice metra Vltavská a Nádraží Holešovice
  • - přátelský kolektiv
  • - stravenky v hodnotě 80 Kč
  • - pevně stanovený výplatní termín k 16.dni v měsíci
  • - zajištěné občerstvení na pracovišti, relax zóna, free wi-fi na pracovišti, dotované masáže přímo na pracovišti, zvýhodněné mobilní tarify pro Vás i rodinu, zdarma fit centrum se saunou, venkovní terasu s posezením a stolním fotbálkem a mnoho dalšího
  • - precizní zaškolení
  • - zlepšování Vašich komunikačních a prodejních dovedností
  • - praxi do životopisu.
  • Zašlete nám životopis nebo kontaktní údaje a my Vám zavoláme. Těšíme se na Vás! :-)
  • www.formicagroup.cz

Požadujeme

  • * příjemný hlasový projev bez vad řeči
  • * chuť telefonovat a aktivně oslovovat zákazníky