Pracovní pozice: TELEFONNÍ SPECIALISTA - BEZ PRAXE - I 35.000 KČ/MĚS. již expirovala

Praha - Praha 7
Administrativa
Platnost nabídky končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Mzda:

35000 Kč - 40000 Kč

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, jiné

Náplň práce

  • Jsme komerční call centrum zabývající se prodejem bankovních, nebankovních a zásilkových projektů. Patříme mezi profíky na českém trhu, mezi naše zaměstnance patří tým špičkových supervizorů a trenéru, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka.
  • Vaší náplní práce bude:
  • * telefonické kontaktování stávajících i nových klientů našich dlouhodobých partnerů
  • * prezentace produktů a služeb
  • * poskytování profesionální péče zákazníkům
  • * zadávání objednávek a výsledků uskutečněných hovorů do interního informačního systému

Nabízíme

  • * jistotu stabilního zaměstnání
  • * možnost spolupráce na HPP, DPČ i DPP
  • * pravidelný výplatní termín
  • * fixní plat, odměny a bonusy bez omezení za uzavřené objednávky po telefonu
  • * průměrná mzda po zaučení 35 000 Kč/měs. a následný progres
  • * stravenky po zkušební době
  • * teplé i studené nápoje na pracovišti zdarma
  • * pravidelné motivační soutěže o hodnotné ceny
  • * firemní teambuldingové akce
  • * volbu pracovní doby
  • * volné víkendy a svátky
  • * výbornou dostupnost na pracoviště MHD
  • * zdokonalení Vašich komunikačních a prodejních dovedností
  • * účast na vzdělávání a získání certifikátu odbornosti
  • * podporu trenérů a supervizorů
  • * individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • * mnoho benefitů - dotované masáže přímo na pracovišti, zdarma fit centrum a stolní fotbálek, zvýhodněné mobilní tarify...
  • Zašlete nám kontaktní údaje nebo životopis na email a domluvíme si termín setkání. Těšíme se na Vás. Denisa a Petra

Požadujeme

  • * kultivovaný projev bez vad řeči
  • * chuť denně komunikovat přes telefon a oslovovat klienty
  • * zájem učit se nové věci