TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA

Moravskoslezský kraj - Havířov, Frýdek-Místek

Telekomunikace

Hledáme nové kolegy pro posílení našeho týmu na pozici TELEFONNÍ OPERÁTOR/KA

Náplň práce

  • Telefonické konktaktování potencionálních a stávájících klientů, domlouvání obchodních schůzek, nejedná se o prodej !

Nabízíme

  • Fixní mzdu + motivační složku v podobě bonusů, práci v příjemném prostředí, odborné zaškolení a průběžné vzdělávání. Vhodné i jako brigáda pro studenty, seniory a rodiče na mateřské/rodičovské dovolené.

Požadujeme

  • Dobré komunikační schopnosti, příjemný hlasový projev bez vad řeči, aktivní přístup k práci. Zajímají nás pouze vaše schopnosti, nikoli výše dosaženého vzdělání. NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Detaily nabídky

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: plný, zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti, práce na ŽL / IČ