TELEFONISTKA - PRÁCE Z DOMOVA

Pardubický kraj - Pardubice

Služby

Příležitost pro cílevědomé bytosti, které se chtějí živit telefonováním a zároveň potřebují, aby jejich práce měla přínos pro ostatní :)

Náplň práce

  • Vašim úkolem bude:
  • 1. Zkontrolovat či doplnit údaje o společnosti, kterou chcete kontaktovat, ve firemním informačním systému.
  • 2. Zavolat majiteli malé nebo střední české firmy s cílem domluvit s ním schůzku pro naši obchodní konzultantku.
  • 3. Doplnit informace o domluvené schůzce do informačního systému.
  • 4. Organizovat čas obchodní konzultantky - schůzky domlouvat efektivně (den, místo, čas).

Nabízíme

  • Možnost práce z domova
  • Zaškolení , trénink a pravidelná podpora
  • Spolupráce v malém týmu
  • Možnost podílet se na rozvoji firmy
  • Kariérní postup
  • Hodnocení za výsledky
  • Odměna za splněné cíle
  • Možnost absolvovat služby, které nabízíme našim klientům

Požadujeme

  • Příjemný hlas a vystupování po telefonu
  • Tah na branku
  • Ochotu učit se a pracovat na sobě
  • Práce na PC
  • Vyhledávání na internetu
  • Psaní všemi 10 (rychlé a bezchybné psaní)
  • Cílevědomost a orientace na výsledek
  • Samostatnost

Pro koho budete pracovat?

Jsme firma, která řeší s majiteli malých a středních českých firem situace, které jim berou čas, nervy a peníze nebo s nimi řešíme situace, které vyžadují speciální pozornost. Zaměřujeme se především na práci s týmem, organizaci času, nastavení systému práce, motivaci jednotlivců i celých týmů, atd. Naši klienti u nás absolvují semináře, workshopy a osobní konzultace.

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené
  • Úvazek: zkrácený, brigáda
  • Smluvní vztah: dohoda o pracovní činnosti, práce na ŽL / IČ