Pracovní pozice: TECHNIK VÝVOJE PC HAL3000 již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno

Informační technologie

Náplň práce

  • Tvojí pracovní náplní bude vývoj, montáž a testování produkčních i zakázkových počítačů a serverů HAL3000.
  • U nás budeš mít příležitost uplatnit své znalosti, dostat se k nejnovějším technologiím a získáš cenné zkušenosti.

Nabízíme

  • získání cenných zkušeností a praxe
  • kontakt a testování nejnovějších technologií a komponent, často ještě před jejich uvedením na trh
  • řešení zapeklitých technických problémů, možnost přispět a ovlivnit výsledné konfigurace počítačů HAL3000
  • možnost dalšího postupu a vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody

Požadujeme

  • pokročilou znalost počítačového hardware a komponent
  • schopnost sestavit, testovat a analyzovat zadanou počítačovou sestavu a reportovat výsledky
  • aktivní komunikaci a spolupráci s technickou podporou a týmem HAL3000
  • zkušenosti s diagnostickými nástroji jsou výhodou
  • orientační přehled ve světě počítačových her a gamingu, nastavení/testování her je výhodou
  • vzdělání v oboru elektro je výhodou
  • znalost AJ - na úrovni porozumět psanému textu, návodu
  • znalost MS Office (Word, Excel)
  • manuální zručnost

  • Firemní benefity: Firemní akce, Home office, Občerstvení na pracovišti, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky B1+B2