Support Specialist Junior | Odstartuj svou kariéru u nás!

Pardubický kraj - Pardubice

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

Máš zkušenosti s administrativou a víš, jak vytvořit prezentaci v PowerPoint? Jsi kreativní a chceš se podílet na tvorbě vzdělávacího portál

Náplň práce

  • Tvorba prezentací a statistik pro obchodní odděleníPříprava reportů, vyhodnocování soutěží a motivací pro naše obchodníkySpolupráce na tvorbě školících materiálů pro obchodní síťKomunikace s obchodní sítí a dalšími odděleními ve společnostiAdministrativní podpora obchodního oddělení.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, 3 Sick daysStravenky v hodnotě 90,- KčMobilní telefon, notebookFlexibilní pracovní dobuFiremní akceZázemí stabilní společnosti a přátelský kolektiv

Požadujeme

  • Analytické myšlení, pečlivost, důslednostVýborná znalost MS Excel (SVYHLEDAT, kontingenční tabulky, pokročilé a složené funkce)Praxe v administrativě výhodouSŠ / VŠ vzdělání z ekonomického nebo informačního oboru výhodou.

Detaily nabídky

  • Úvazek: plný