SUPPORT JUNIOR

Ahoj, tady Michal z týmu Zoner Photo Studia. To je software z Brna, který pomáhá upravovat fotky lidem na celém světě (snad kromě Antarktidy

Jihomoravský kraj - Brno
Zákaznický servis
Platnost nabídky končí za 51 dnů
Odpovědět na inzerát Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe

Úvazek:

brigáda

Smluvní vztah:

jiné

Jazykové znalosti:

Česky C1+C2, Anglicky C1+C2, Německy A1+A2

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky. Budeš odbavovat tickety (e-mailové zprávy) zákazníků, kteří mají dotazy k našim službám.
  • Tvorba tutoriálů. K nejčastějším problémům budeš zpracovávat jednoduché návody k opakovanému použití.
  • Příležitostná telefonická podpora. Budeš zastupovat kolegy na dovolené a v tu chvíli bude nutné našim zákazníkům poradit i telefonicky.

Nabízíme

  • Přičichneš k práci v jedné z nejúspěšnějších IT firem v ČR.
  • Máš možnost se časem zdokonalit a v budoucnu u nás najít i práci na HPP.
  • Klimatizované kanceláře v centru Brna na Nových Sadech (žádný open space).
  • Jazykové kurzy na pracovišti.
  • Firemní produkty (knížky, fotopředměty, software, služby) zdarma nebo se slevou.
  • Práce na DPP; případně externí úvazek - 110 Kč / hod.

Požadujeme

  • Pečlivost + organizovanost a pečlivost + organizovanost. V inzerátu to má každý, my raději hned dvakrát, protože je opravdu důležité, abychom zákazníkům podávali včas přesné a relevantní informace.
  • Musíš vládnout výbornou češtinou, zvládnout dobře angličtinu a pokud umíš základy němčiny, je to jasné plus.
  • Povinná je také chuť se učit a zdokonalovat se ve svěřené oblasti. Navíc, pokud máš srdce pro fotku, tahle práce tě bude bavit. A pokud nemáš, určitě u nás láskou k fotografování načichneš.
  • Pracovat budeš z naší kanceláří a je nutné, abys to byl(a) každý pracovní den na 3-4 hodiny.
  • Předpokládáme, že umíš produktivně pracovat s počítačem, řídit si úkoly, používat klávesové zkratky, ulehčovat si práci vhodnými utilitami apod.
  • Bonusové body získáš, pokud aktivně fotíš, znáš Zoner Photo Studio nebo máš jakoukoliv zkušenost se zákaznickým servisem.