SUPERVIZOR V HOLEŠOVICKÉM CALL CENTRU

Praha - Praha 7

Administrativa

Náplň práce

  • Do našeho týmu hledáme nového prima kolegu na pozici Team Leader/Supervizor. Hledáme především parťáka, který mezi nás zapadne, a bude mít chuť učit se nové věci a snahu vést a pečovat o svěřený operátorským tým.
  • Co bude Vaší náplní práce?
  • • Vedení a řízení svěřeného operátorského týmu.
  • • Evidence a plánování docházky operátorů.
  • • Zodpovědnost za výkon svěřeného týmu na konkrétním projektu.
  • • Budování pozitivní atmosféry a motivace týmu.
  • • Spolupráce s tréninkem, pravidelná ZV a náslechy hovorů.
  • • Reporting směrem k nadřízenému.

Nabízíme

  • • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • • Garance důstojného základního platu 25.000 Kč + osobní ohodnocení + nadstandardní odměny dle bonusového systému (při 100% plnění 10.000 Kč bonus).
  • • Perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci.
  • • Příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu.
  • • Moderní pracovní prostředí na Praze 7 - v blízkosti stanice metra Nádraží Holešovice a Vltavská.
  • • Stravenky.
  • • Zdarma fit centrum se saunou.
  • • Krásná terasa s posezením pro Váš odpočinek se stolním fotbálkem.
  • • Dotované masáže přímo na pracovišti.
  • • Plně vybavená kuchyňka, zajištěné občerstvení a free wi-fi.
  • • Služební telefon i k soukromým účelům + zvýhodněné mobilní tarify pro blízké.
  • • Notebook.
  • • Neformální dresscode.
  • V případě zájmu nám zašlete životopis a my Vám zavoláme. :-)
  • Těšíme se na Vaše reakce!
  • www.formicagroup.cz

Požadujeme

  • Nového kolegu či kolegyni mile rádi zaučíme, nutností však je předchozí zkušenost nebo praxe v call centru na jakékoliv pozici. U nás Vám umožníme vyrůst i z operátorské pozice na vedoucí pozici. :-)
  • Dále od Vás očekáváme minimálně vzdělání s maturitou, znalost MS Office (především Excel) a organizační a komunikační dovednosti na vysoké úrovni.

  • Firemní benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Mobilní telefon, Občerstvení na pracovišti, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení
  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva