Pracovní pozice: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU JUNIOR již expirovala

Královehradecký kraj - Hradec Králové

Zákaznický servis

Náplň práce

  • Patříme mezi úspěšné společnosti na českém trhu. Mezi naše zaměstnance patří tým špičkových supervizorů a trenérů, kteří naučí obchodovat a prodávat každého nováčka.
  • Nebojte se neúspěchu a pojďte s námi do toho
  • Stačí Vám pouze chuť a ambice být nejlepší, o zbytek se postaráme společně.
  • Je tu pro Vás prostředí s firemní kulturou založenou na otevřenosti, týmové spolupráci a neformálních vztazích.
  • Vaší náplní práce bude:
  • • prezentace produktů a služeb
  • • poskytování profesionální péče zákazníkům
  • • zadávání objednávek a výsledků uskutečněných hovorů do interního informačního systému
  • • běžná administrativní práce

Nabízíme

  • • jistotu stabilního zaměstnání
  • • pravidelný výplatní termín
  • • mzda od 22 000 Kč čistého
  • • pravidelné soutěže o ceny nebo finanční prémie
  • • firemní teambuldingové akce
  • • volné víkendy a svátky
  • • individuální přístup ke každému zaměstnanci
  • • možnost pracovat na svém osobním a profesním růstu a rozvoji
  • V případě, že Vás pozice zaujala a chcete být zařazen/a do výběrového řízení pošlete svůj životopis a my se Vám ozveme.

Požadujeme

  • • kultivovaný projev
  • • komunikativnost
  • • zájem učit se nové věci
  • • pozitivní přístup
  • • loajalitu
  • • spolehlivost
  • • základní dovednosti na PC

Detaily nabídky

  • Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva, práce na ŽL / IČ