Pracovní pozice: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉ PODPORY - NĚMČINA již expirovala

V současnosti hledáme do týmu divize On-line bezpečnosti nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista zákaznické podpory - němčina.

Jihomoravský kraj - Brno
Zákaznický servis
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva

Jazykové znalosti:

Německy C1+C2

Náplň práce

  • Každý den budeš komunikovat s našimi německy hovořícími zákazníky.
  • Nemusíš se bát, nejedná se o aktivní prodej, zákazníci se hrnou sami.
  • Budeš řešit jejich případné dotazy k objednávkám i zabezpečovat technickou pomoc.
  • Žádný strach, v technických věcech tě pečlivě zaškolíme.
  • Pokud ti vše půjde, časem ti svěříme i vedení vlastního projektu na německy mluvících trzích.

Nabízíme

  • Získáš cenné zkušenosti v stabilní společnosti a žádaném odvětví online bezpečnosti.
  • Nabídneme Ti odpovídající platové ohodnocení s každoročními odměnami.
  • Ve tvém CV bude naše významná společnost okrasou.
  • Denně budeš mluvit německy, tvá němčina jen pokvete.
  • Budeš pracovat v přátelském týmu s miliónovým vedoucím v příjemné kanceláři v centru Brna s parkováním zdarma v našem areálu.
  • Nikdy nebudeš hladový, dodáme ti dostatek stravenek.
  • Pokud máš rád dobrou brazilskou kávu, na každém patře narazíš na kávovar.
  • Dáme ti telefon s firemním číslem a internetem i pro soukromé využití.
  • Chceme, aby ses dále jazykově posouval, máme pro tebe pravidelné kurzy přímo v místě pracoviště.
  • Pokud Tě naše nabídka oslovila, zašli prosím svůj strukturovaný životopis pomocí formuláře na těchto stránkách.

Požadujeme

  • Mluvíš plynule německy.
  • Velkou výhodou bude, pokud se vedle němčiny domluvíš i v angličtině.
  • Rád komunikuješ s lidmi, jsi trpělivý a nápomocný.
  • Nejsi nervák, který rozbíjí denně jednu klávesnici.
  • Nejsi mistr odkladu, který nechává své úkoly na další sezónu.
  • Nemyslíš si, že Internet je prohlížeč Seznamu a internetová doména je nějaká zlá ženská.
  • Nejsi vlk samotář, který nechá kolegy ve štychu.