Specialista úvěrových produktů

Ústecký kraj - Litoměřice

Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby

DOPLŇUJEME NÁŠ TÝM. HLEDÁME PRÁVĚ TEBE!Co tě čeká: Práce s kontakty na denní bázi, uzavírání úvěrových smluv, vyřizování požadavků klientů k

Náplň práce

Nabízíme

  • - samostatnou a zajímavou práci
  • - volnou pracovní dobu s možností homeoffice
  • - vysoké výdělky za odvedenou práci
  • - kontakty přidělované centrálně
  • - získání certifikace ČNB zdarma
  • - adaptační příspěvek pro nováčky 30.000,- Kč
  • - komplexní zaškolení a odborné vedení, podporu manažera
  • - možnost kariérního postupu
  • - zázemí vybavené kanceláře Požadujeme
  • - maturitní zkoušku a řidičský průkaz skupiny B
  • - čistý trestní rejstřík, bez exekucí a insolvencí
  • - Ochotu pracovat na IČO
  • - spolehlivost, ochota a pozitivní myšlení, uživatelská znalost práce s P

Požadujeme

  • - spolehlivost, ochota a pozitivní myšlení, uživatelská znalost práce s PC + aplikacemi, internet, MS Office

Detaily nabídky

  • Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ