Pracovní pozice: PRACOVNÍK TECHNICKÉ PODPORY již expirovala

Jihomoravský kraj - Brno

Informační technologie

Jsme ZONER software, přední poskytovatel webhostingových služeb a domén. Nabízíme skvělou práci, tak si ji pojďte vzít...

Náplň práce

  • péče o zákazníky
  • poskytování technické a zákaznické podpory
  • telefonická i písemná komunikace se zákazníky
  • monitoring serverů a další úkoly dle zadání

Nabízíme

  • cenné zkušenosti v žádaném odvětví internetových služeb
  • práci v přátelském týmu se skvělým vedením
  • neformální atmosféru bez korporátních pravidel
  • dostatek stravenek, žádná hladovka u nás nehrozí
  • dobrou brazilskou kávu, na každém kroku kávovar
  • telefon s číslem pro vlastní klábosení a datlování.
  • jazykové kurzy angličtiny, němčiny nebo čínštiny přímo v místě pracoviště.

Požadujeme

  • schopnost příjemné komunikace s lidmi
  • trpělivost, vstřícnost, spolehlivost, odpovědný přístup
  • základní znalosti problematiky internetu
  • základní znalosti HTML a CSS jsou výhodou
  • týmového ducha, loajalitu

Doplňující informace pro zájemce

Pečlivě tě zaškolíme ve všech technických věcech, se vším ti pomohou zkušení kolegové. Práce je ve třísměnném provozu .... a po práci s námi rád vyrazíš na pivo.

Detaily nabídky

  • Úvazek: plný
  • Smluvní vztah: pracovní smlouva
  • Jazykové znalosti: Anglicky A1+A2