Pracovní pozice: PRACOVNÍK TECHNICKÉ PODPORY již expirovala

Jsme ZONER software, přední poskytovatel webhostingových služeb a domén. Nabízíme skvělou práci, tak si ji pojďte vzít...

Jihomoravský kraj - Brno
Informační technologie
Platnost nabídky končí za
Doporučit známému Zpět na výpis

Doplňující informace pro zájemce

Pečlivě tě zaškolíme ve všech technických věcech, se vším ti pomohou zkušení kolegové. Práce je ve třísměnném provozu .... a po práci s námi rád vyrazíš na pivo.

Kontakt

Detaily nabídky

Úvazek:

plný

Smluvní vztah:

pracovní smlouva

Jazykové znalosti:

Anglicky A1+A2

Náplň práce

  • péče o zákazníky
  • poskytování technické a zákaznické podpory
  • telefonická i písemná komunikace se zákazníky
  • monitoring serverů a další úkoly dle zadání

Nabízíme

  • cenné zkušenosti v žádaném odvětví internetových služeb
  • práci v přátelském týmu se skvělým vedením
  • neformální atmosféru bez korporátních pravidel
  • dostatek stravenek, žádná hladovka u nás nehrozí
  • dobrou brazilskou kávu, na každém kroku kávovar
  • telefon s číslem pro vlastní klábosení a datlování.
  • jazykové kurzy angličtiny, němčiny nebo čínštiny přímo v místě pracoviště.

Požadujeme

  • schopnost příjemné komunikace s lidmi
  • trpělivost, vstřícnost, spolehlivost, odpovědný přístup
  • základní znalosti problematiky internetu
  • základní znalosti HTML a CSS jsou výhodou
  • týmového ducha, loajalitu