Pracovní pozice: SPECIALISTA NA POJIŠTĚNÍ -I 40.000 KČ/M. již expirovala

Praha - Praha 7
Bankovnictví, pojišťovnictví a finanční služby
Platnost nabídky končí za Nabídka nemá expiraci
Doporučit známému Zpět na výpis

Kontakt

Detaily nabídky

Firemní benefity:

Bonusy/prémie, Firemní akce, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení

Práce je vhodná pro:

absolventy bez praxe, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené

Úvazek:

plný, zkrácený, brigáda

Mzda:

35000 Kč - 40000 Kč

Smluvní vztah:

pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti

Práce je nabízená i jako:

praxe a stáže

Náplň práce

  • Jsme holešovické call centrum s praxí více jak 20let na českém trhu. Náš tým specialistů na oblast pojištění rozšiřujeme o další nové schopné kolegy.
  • Náplní práce je:
  • * aktivní telefonické oslovování klientů
  • * nabídka nových služeb
  • * zpracování drobné administrativy na PC

Nabízíme

  • * spolupráci na HPP, DPČ i DPP
  • * garanci fixní měsíční mzdy
  • * atraktivní provize za uzavřené objednávky již po telefonu
  • * průměrnou mzdu po zaučení 35 000 Kč/měs. u HPP
  • * průměrnou mzdu po zaučení 150 Kč/hod u brigádníků
  • * možnost volby směn
  • * volné víkendy a svátky
  • * stravenky v hodnotě 80 Kč
  • * občerstvení na pracovišti + relax zóna, zdarma fit centrum se saunou
  • * precizní zaškolení nováčků
  • * zlepšování Vašich komunikačních a prodejních dovedností
  • * praxi do životopisu
  • V případě zájmu nám zašlete životopis a my Vás budeme kontaktovat. :-)

Požadujeme

  • * ukončené vzdělání alespoň maturitní zkouškou a čistý TR
  • * příjemný a kultivovaný hlasový projev
  • * základní znalost práce na PC
  • * zkušenosti z oblasti pojišťovnictví výhodou
  • * obchodní zkušenost výhodou, nikoli však podmínkou